| EmmEmma a întrebat:

Va rog frumos ziceti o adresa de pe care pot sa comand un tricou cu BLACK EYED PEAS va rog sau orice alt ceva va rog

2 răspunsuri:
| curioasa01 a răspuns:

Sunt mai multe siteuri de unde poţi comanda un tricou personalizat; ex: fabricadetricouri.ro
Dacă nu au printul pe care îl vrei, poţi să iei legătura prin numărul de telefon cu cei ce se ocupă de site şi să le zici ce vrei (le dai poza pe care o vrei imprimată).

| miyavi7 a răspuns:

Salut,am o colectie de postere.pot trimite poze daca imi dai o ad de mail. japonia7@yahoo.com