| Teodora201 a întrebat:

Va rog imi spuneti cum sa fac sa nu mi se mai exfolieze unghiile asa de repede? (astept raspuns de la fete) dau funda!

Răspuns Câştigător
| IrisMov a răspuns:

Incearca si uleiul de masline. De 2-3 ori pe saptamana inmoaie-le intr-un castronel cu ulei de masline caldut. Nu dureaza mai mult de 10 minute si face minuni happy.

2 răspunsuri:
| CastraveteMurat a răspuns:

Nu am un răspuns dar totuși, băieții ce au? Poate și ei știu(ziceam și eu). Rasiștilor!

| 0Andreea4 a răspuns:

Pai... da-le cu lac, sau cel mai bine cu intaritor de unghii. Nu le roade si nu incerca sa faci lucruri ce tin de manichiura.