| whoisthis a întrebat:

Va rog sa ma ajutati... vreau sa cumpar ca si cadou acest tricou http://www.facebook.com/....../photo.php si nu stiu unde il pot gasi, l-am cautat mult dat nu il gasesc.va rog daca ma poate ajuta cineva...macar cu acea imagine care este pe tricou daca nu cu tricoul.

sau macar un site cu tricouri asemanatoare :*

2 răspunsuri:
| lexyy a răspuns:

Nu prea imi dau seama ce scrie pe tricou,nu e oarte ionteresant,mie una mi se pare banal, scrie pe google, tricouri funny, sunt o gramadaaaa de chestii misto, eu de acolo imi cumpar tricourihappy

| whoisthis explică (pentru lexyy):

Nici mie nu mi se pare foarte interesant, doar ca stiu ca respectiva persoana si-l doreste mult.pe el scrie Haarp Cord....Sisu liber