| elena a întrebat:

Va rog, sa-mi recomandati un sapun parfumat nu Dove, ceva deosebit si scump, de unde sa-l cumpar. Nu-mi spuneti ca cel mai bun sapun este "sa-pun mana pe tine", ca nu tine, l-am folosit.

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Palmolive cu masline, dar sapun lichid, sau cel cu lapte si miere, miros superb.

7 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Hmm. Daca locuiesti intr-un oras mai mare din Romania si ai Carrefour in orasul tau, sunt magazine de sapunuri naturale(in galeria comerciala), ulei de corp, spumante etc. Si acolo au sapunuri deosebite si preturile sunt destul de scumpe, dar cand treci prin zona miroase superb...
AH. si gasesti si in Carrefour (in interiorul magazinului) sapunuri deosebite! Daca aflu site-ul respectivului magazin de sapunuri ti-l spun happy Merita macar sa iti cumperi 1 produs de acolo. Noapte Faina! happy

| Moneyandfame a răspuns:

Da-mi si mie niste bani daca tot iti permiti sapunuri scumpe.

| jo a răspuns:

Incearca sapunurile de la Lush, au reprezentanta peste tot in marile orase, in mall-uri, si pe net la www.lush.ro. Scumpe, parfumate si bune. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca l-ai folosit, atunci nu l-ai folosit pe mine. poti sa mai incerci inca o data? poate reusesti sa pui mana si pe mine. ce spui? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sapunurile cu glicerina nu usuca fata, datorita glicerinei incluse.numai ca in comert sunt foarte scumpe. Acum depinde de tine ce anume vrei sa folosesti. Si nu uita: nu tot ce e scump e si bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce termini cu eu o mare enigma poti incerca sapunurile "the floral collection"-marks&spencer. Se gasesc in Anglia. Poate-ti aduce domnul inginer.

| Ana_5501 a răspuns:

Camay... Cel cu ciocolata :X e perfect :X