| Uista1919 a întrebat:

Va rog spuneti-mi in ce culori mi-ar sta bine? Sunt satena, inalta, am ochii verzi, dezvoltata si bronzata.big grin

Răspuns Câştigător
| pure9 a răspuns:

Pai verde sau bej, alb pentru ca esti bronzata, mov sau lila pentru ca iti va scoate ochii in evideta. in orice caz eu a-si opta pentru culori deschise si calde

3 răspunsuri:
| CandTrandafiriiMor a răspuns:

Alb, rosu, negru, albastru. Funda?:X

| Ancuta7878 a răspuns:

Daca esti bronzata incearca niste culori deschise : alb, roz descis, mov descis pentru a-ti scoate in evidenta brozul. To-ar sta bine si cu : albasru verde, sa nu fie stridente. Esti dezvoltat ar merge : mov, roz, negru, alb, bej.

Succes:*:*:

| ilinca47 a răspuns:

Nu poti sa ai niste clori exacte, dar poti combina un verde inchis cu esarfa maro si jeansi albastrii plus accesorii sau poti combina o bluza alba cu niste accesorii colorate stridenthappy poti face combinatii indraznete, sunt la moda si te scot oarecum in evidenta de asemenea ca sa-ti scoti bronzul in evidenta poti combina roz pal cu gri si alb cu rozhappy