| D0A1V2i3d7 a întrebat:

Va rog TPU sa imi dati niste site-uri fashion DE BARBATI, dar nu de pe care sa cumpar ci sa aiba poze la care sa ma uit de exemplu poze artistice cu baieti, freze de baieti ceva de unde pot invata mai multe despre cum sa stau intr-o poza.Va rooog!

4 răspunsuri:
| Anca2999 a răspuns:

Nu cred ca exista site special pentru asa ceva, insa poti cauta pe google, pozitii fotografice barbati, cadre si tot asa, la fel si cu imbracamintea happy

| faya a răspuns:

Haine super cool pentru barbati: www.musse.ro

Aici gasesti haine in trend, slim fit, casual sport sau casual office - la preturi foarte bune.
Merita de incercat!

| ciolandop a răspuns:

Vezi aici http://dshop.cabanova.com/haine-barbati.html
Sunt foarte bune o sa fi multumit

Sper sa te ajute