| aandu a întrebat:

Va salut TPU
am aproape 17 ani destul de inalt 1.78 si in general ma imbrac mai sport dar m-am plictisit de acest stil... as vrea ceva mai elegant. aveti ceva idei?
daca se poate putin detaliate. adica cum sa asociez hainele intre ele culori etc tongue
apropo sunt baiat big grin
dau funda pentru cel mai buna idee mersi

Răspuns Câştigător
| pure9 a răspuns:

Pai cred ca niste blugi drepti si foarte putini mulati draguti mai inchisi la culori asortati cu tricouri un pic mai stranse pe corp (daca esti slab) sau chiar mai largute, camasi in culori calde, sau bluze. pentru ceva mai casual poti incerca tenesi+blugi negri sau albastrii inchisi+ un sacoul+tricou sau o camasa(sa fie un pic deschisa). poti opta pentru fulare. in orice caz tenesii, jeans-si inchisi la culoare si tricourile cu anumite imprimeuri sau simple si dragute sunt la moda. Cat despre culori, ai putea sa iei topurile astfel incat ochii sa iasa in evidente(mai ales daca sunt verzi/albastrii), iar cu blugi merg cam toate culorile. Te sfatuiesc sa nu porti chestii cu roz, cel putin mie nu imi plac la baieti. Costa ceva bani sa te imbraci asa. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| Gabriel_3333 a răspuns:

Blugi, bluze fara desene, pulovere, pantaloni raiati, camasi, adidasi gen pantof si o dominare a negrului te-ar putea face sa arati mai matur, mai elegant.Nu te imbraca in culori tipatoare sau culori deschise (gen galben, portocaliu etc.)Succes1

| Katalin02 a răspuns:

Intra mosule aici www.lookbook.nu si uita-te la pustii aia cum se imbraca, gasesti tu un stil care sa iti placa si sa te inspiri.

| Pitika95 a răspuns:

Buna happy incerca sa fi in pas cu moda si sa iti iei o pereche de blugi cu tur, tenesi si un tricou, bluza depinde de ce preferi :*
sper ca ti-am dat o idee destul de buna ceaw:*

| aandu explică:

Am o greseala tongue dau funda pentru cea mai buna idee... scuze