| aandu a întrebat:

Va salut TPU

am aproape 17 ani destul de inalt 1.78 si in general ma imbrac mai sport dar m-am plictisit de acest stil... as vrea ceva mai elegant. aveti ceva idei?

daca se poate putin detaliate. adica cum sa asociez hainele intre ele culori etc tongue

apropo sunt baiat big grin

dau funda pentru cea mai buna idee mersi

Răspuns Câştigător
| Avon_8981 a răspuns:

Pai de la imbracamintea sport la ceva mai elegant e un pas destul de mare.
Ai putea incerca un pulover(doar e iarna) cam in acest gen:
http://www.tuatara.ro/Pulover-Profanity-Blk-c15-p8669.htm
poate fi purtat cu o pereche de blugi (de preferat ar fi :daca puloverul este inchis la culoare, blugi sa fie de culoare deschisa.si invers ca sa armonizezi culorile)
Sau o camasa:
http://www.tuatara.ro/Camasa-Kneckfire-c19-p9659.htm
Se poarta. e la moda;)
blugi genul acesta:
http://www.tzoale.ro/produs-BlugiTongaVBarbati-143.html
sau
http://www.tzoale.ro/produs-BlugiTongaIVBarbati-144.html
Iar. daca tu te'ai imbracat sau te imbraci inca sport
adidasii... ii poti asorta fara nici o indoiala
Aa. daca vrei mai poti adauga cate ceva.cum ar fi o caciula.
Uite aici un site de unde te poti inspira:
http://www.fiicustil.ro/blog/index.php/accesorii/caciuli-la-moda
Sper ca ti-am fost de folos
Fundaa:*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.quelle.ro
Pa, pa.

| madaa a răspuns:

Eu una dexemplu ca sa fiu mai feminina si in timpul iernii port o fusta d elana gri cu niste ciorapi mai grosi iar in picioare niste cizme UGG sus un tricou pentru ca eu de obicei nu port bluze...cu un pulover niste accesorii eu am dex ceva lant din material gri ...dex ca sa nu fi prea eleganta la fuste poti sa le porti impreuna cu niste cizme UGG sau niste cizme normale dar ai graja ca nu la toate fustele se potrivesc! cizmele le poti combina sa fie si comod si mai feminin mult succes :*happy

| Doo a răspuns:

Pantaloni de stofa, sau black skinnies cu tenisi sau bascheti.sacourile sunt,, in", camasi in carouri, cardiganuri in v

| Baton a răspuns:

Pai daca vrei elegant poti combina blugii cu un sacou, sau te iei la costum,
pe timp mai cald tragi in loc de tricou, o camasa iar daca ai ceva muschi pe tine atunci poti lasa 2, 3 nasturi la gas desfacuti tongue
oricum tie trebuie sa iti placa in primul rand cum arati iar dupa celorlalti happy
sau pune-te la 4 ace din cap pana in picioare si vezi cum iti sta. daca iti place tongue
probeaza si tu ca haine banuiesc ca ai iar combinatiile pot fi destule in functie de ce haine iti plac happy
hai,
toate bune!

| iulvas a răspuns:

Incearca si tu o pereche de blugi mai inchisi la culoare cu o camasa sport tot inchisa si o pereche de pantofi sport sa zic asa si o geaca inchisa la culoare...sau blungi cu un pulover cu anchior bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata_holbata@yahoo.com
iti zic eu acolo,

Anna happy