| BYBY a întrebat:

Va`ti impodobit bradul? Si eu, mai saptamana trecuta, am pus globuri, beculete, beteala, acum vreau sa mai pun niste bomboane de brad, dar tot mi se pare gol, vreau sa fie cat mai plin, ce decoratiuni imi sugerati, ceva care sa le fac eu, ca tot e sambata.
Multumesc anticipat! Dau fundita la cele mai trasnite si cele mai reusite idei!happyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| Fragile a răspuns:

Poti face din harti creponata niste fasiii pe care sa le agati, le poti pune sclipici sa fie mai frumoase, fundite poti sa pui [P. S: Pe fundita de ce culoare ar fi poti scrie numele utilizatorului care a primit-o la aceasta intrebare:->], poti sa faci un fel de globulete din hartie, clopotei.
Sa ai parte de distractie!

11 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Poti face tu niste decoratiuni : Mosi Craciuni`, ingerasi. sigur gasesti pe internet tongue
si totusi. nu e prea devreme pentru impodobit bradul? Eu stiu ca se impodobeste in ajun. sau na. cu o zi inainte de ajun tongue

| T30D0RA a răspuns:

Nu ai respectat traditia, rusine sa-ti fie! straight face

| BYBY explică:

. vay, vezi, ca mi-ai speriatt... rolling eyes

| seena8616 a răspuns:

Ia 2 tuburi de confetti si da-le drumu' in brad sau mai poti cumpara spray cu sclipici si ii da o nuanta de incarcat.

| deiutaza45 a răspuns:

Buna poti sa pui si niste fundite

| CatalinCata a răspuns:

Bradul se impodobeste in Ajunul Craciunului, asa stiu eu, iar daca este prea gol mai umple-l cu lumanari parfumate si artificii.

| timioros a răspuns:

Pune clopotei, mosi craciuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu da...nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din hartie poti face niste globuri sa sa pui sclipici e ele sa fie mai frumoase.

| Florii_4197 a răspuns:

Poti sa faci tu niste brazi si stele din carton si apoi sa le pictezi (ori la decorezi cu sclipici ...etc )

bomboane

mai multe globuri