| RAY a întrebat:

Va tratati fata cu masti de fata si cu ce?

Răspuns Câştigător
| suMRed34 a răspuns:

Eu folosesc o masca pe care mi-o face mama cu foarte putin lapte pentru hidratare, miere si ou proaspat si da roade, fata devine fina dupa aplicare si estompeaza si eventualele cosuri.

11 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Nu, si chiar daca mi-as trata-o, as intreba intai dermatologul.

| RAY explică (pentru acinorev):

Uite isi spun mierea e folosita de 5000 de mii de ani pentru fata crezi ca nu e buna?

| acinorev a răspuns (pentru RAY):

Da, cred ca da. happy

| RAY explică (pentru acinorev):

Da ai incerca macar sa vezi?

| acinorev a răspuns (pentru RAY):

Da

| acinorev a răspuns (pentru RAY):

Da, am incercat

| zuzualina a răspuns (pentru RAY):

Da' cauta pe net masti naturale pentru fata si gasesti o sumedenie.

| RAY explică (pentru zuzualina):

Am incercat miere de cateva zile, am mai gasit miere cu banana bine eu pentru cosuri vreau, accnee

| RAY explică (pentru acinorev):

Si cum a fost?

| dyapapusik a răspuns:

Argila! este foarte buna pentru ten, reduce sebummul si usuca cosurile... big grin

| RAY explică (pentru dyapapusik):

De unde pot face rost de asa ceva?