| zambetcald a întrebat:

Va verifica parintii cum aratati dimineata inainte de a pleca la scoala? aspectul, etc? cu ce va lasa/sa nu va lasa?

10 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Nu ma verifica straight face e treaba mea cum ma imbrac si ma aranjez nu parintii se duc la scoala in locul meu laughing.

| dianamariana2001 a răspuns:

Nu ma verifiaca, dar sunt sigura ca acum nu ma lasa in pantaloni scurtibig grin

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Pai, tata nu e prea ultumit de felul in care ma imbrak si sincera sa fiu nici mama, dar tata imi zice mereu. Desi el a trait inn alte vremuri deci imbracamintea mea este normala, in afara de par>la asta chiar nu respect regulile scoli. Mereu imi las parul liber, dar trebuie prins happy

| Helper004 a răspuns:

Pe mine nu ma verifica, dar eu imi las parul liber, nu prins, si mamei si lui tata nu le convine chestia asta big grin.

| Andr3e a răspuns:

Nu,nu ma verifica(12 ani).Ce ii intereseaza? Ma lasa q tot.Chiar si cu telefonul`big grin

| MadneSsCat a răspuns (pentru Andr3e):

Chiar si cu telefonul. eu am telefon din clasa a-2a si nu mi'au zis nici odata nimic. app te'ar lasa machiata? sau cu parul tapat cum fac cu mine?

| Andr3e a răspuns (pentru MadneSsCat):

Da` nu ma machez eu k nu imi place:d

| TheCritic a răspuns:

Nu ma verifica nimeni dar am destula minte incat sa ma imbrac decent pentru ca daca nu, suport consecintele.

| lalaballet a răspuns:

Pe mine nu. ma lasa cu ce imi place, cat timp nu intrec limitele.

| Amaaalia a răspuns:

Pe mine nu ma verifica dar nu ma lasa sa ma imbrac indecent.