| razadeluna a întrebat:

Va verifica parintii cum aratati si cum va imbracati pentru scoala sau nu?

10 răspunsuri:
| Drinni a răspuns:

Uneori dimineata imi spun:''Vezi ca bretonu'ala e prea in ochi!''Ce ciudat te-ai imbrtacat azi, va lasa asa la scoala?!''si eu oricum sunt pe alta planeta si nu ii audbig grin

| missReckless a răspuns:

Nu.
Stiu ca jumate din hainele din dulapul meu li se par foarte ciudate, asa ca nici n-ar avea rost sa zica ceva.

| Anonim69 a răspuns:

Hmm, nulaughing. Niciodata nu mi-a zis nimic chiar daca ma imbrac al dracu` de ciudatblushing

| RMihai a răspuns:

NU ai mei nu au fost niciodata acasa cand eu plec la scoala, m-am imbract totdeauna in ce am vrut

| Dreamy a răspuns:

DA... unifiorma asta!

Răspuns utilizator avertizat
| Dean1996 a răspuns:

Nu ma verifica, dar ma vad atunci cand cobor la micul dejunlaughing. De obicei mama vine si trage de mine jumatate de ora sa ma trezesc, dupa ma imbrac, si ma duc sa mananc, si cand ma duc sa mananc logic ca vede in ce sunt imbracatatongue

| Andreea_6958 a răspuns:

Nici de cum.snt o persoana mai rebela si nu accept sa'mi zica daca ma lasa sau daca nu cu ceva.

| punctpunctpunct a răspuns:

SomeTimes... Dar cine ii Baga in seamalaughing

| Anuts a răspuns:

Nu mai bine de minelaughing
Numai ca zic ca poate imi e frigchatterbox