| AnaAna23 a întrebat:

Vara (de la soare) se deschide parul, iar iarna se inchide?

9 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Da.

| PedoBarbie a răspuns:

Cam da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista spf si pentru par cum ar fi cel de la L'oreal http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......elseve.jpg

| Andeuta a răspuns:

Bineinteles, soarele joaca un rol important in asta. Doar ca nu stiu daca iarna se inchide. Tind sa cred ca ramane nechimbat in timpul iernii.

| AnonimGirl010101 a răspuns:

Da, Ana! Tot timpul, din cauza razelor solare, parul se va deschide! Iar iarna, datorita faptului ca razele soarelui nu mai sunt atat de puternice, parul se va inchide la culoare!

| andreea2oo4 a răspuns:

Da, pentru ca vara, bate soarele in par, dar iarna, nu mai este soare sa bata in par, asa ca e mai inchis.
Funda? ☺

| Kaℓi a răspuns (pentru andreea2oo4):

Iarna nu este soare? cum asa?
Diferenta o face faptul ca iarna nu face nimeni plaja, nu sta nimeni cu orele in soare, ca vara.