| melissaandra a întrebat:

Vara mea are o problema de ceva timp are foarte multe vergeturi de la genunchi in sus pe coapse a, incercat mai multe creme din plante bio dar inca nu a functionat stiti voi vreun remediu

Răspuns Câştigător
| Emmy2345 a răspuns:

Pai stiu si eu o fata cu aceeasi problema...acum s-au vindecat toate.Vara ta ar putea incerca sa bea multa lamaie, ba chiar sa-si puna comprese cu lamaie pe locurile pe care are acele vergeturi... Sper ca te-am ajutat.big grin

4 răspunsuri:
| GreenEyed a răspuns:

Buna.Vergeturile nu dispar cu creme.Pot doar sa le faca mai albe, dar oricum asta se va intampla in timp deci nu merita sa dai bani pe creme.Singurul remediu ar fi laserul fraxel.E rapid, sigur si nu costa prea mult.Trateaza mai toate imperfectiunile pielii, inclusiv acneea grava sau cicatricilewinking.

| melissaandra explică (pentru GreenEyed):

Aaa ok mersi

| GreenEyed a răspuns (pentru melissaandra):

Cu multa placere!:*