| anonim_4396 a întrebat:

Ve rog (fara raspunsuri la misto) ziceti-mi si mie cum pot sa-mi prind parul (eu nu il prind nici la scoala) dar trebuie ca maine am concurs de dans la? Buftea(noi avem dansuri populare) raspunsul care o sa-l folosesc Fundita!

Răspuns Câştigător
| helene20 a răspuns:

Poti sa ti-l prinzi intr-un coc, o coada impletita sau o coada simpla. sper ca te-am ajutat. funda?

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Hai multe variante

| CautNume a răspuns:

Am parul putin mai scurt decat al Rihanna in Unfaithful si eu il am ondulat-cret dar l-am intins cu palca mai ajutati-ma. oricum funda o dau cuiva deci START

| Cireașăăă a răspuns:

In coada de cal, sau intr-o parte, sau coditza impletita!

fundoi?

| GigllyMandy a răspuns:

Hey, avand in vedere ca nu mi--ai zis o lungime a parului pai si ai concurs de dans popular ar trebui sa incerci sa ti-l impleti spic ( de mai sus din varful capului) sau sa ti-l rotunjesti in timp ce iti lasi o suvita libera pe care sa o duci in jurul cocului prins cu agrafe si o impletesti in jurul lui.Ar trebui sa incerci niste agrafe ac cu floricica in varf sun foarte frumoase si rezistente. Sper ca ti-am fost de ajutor! ciuss!

| AnDrUtZzA_4008 a răspuns:

Daca ai parul lung poti sa il prinzi in,, coada de cal,,(adica coada aia sus)happywinking

| danyelaionela a răspuns:

Ar fi o idee sa il impletesti, cred ca ar da bine la niste dansuri popularewinking

| HellenHellenHellen a răspuns:

Il poti prinde intr.un coc sau o codita impletita(coada stedenteasca)

| Zanazanelor_8287 a răspuns:

Pai poti sa'l intinzi cu placa sau daca nu. dupa ce faci baie iti dai cu niste spuma si iti pui o catulita mai stramta pe cap happy. desigur dupa ce parul e pieptanat bine :*bafta