| mermadia a întrebat:

Vi se pare buna gama de produse Syoss? Eu am luat sampon pentru par deteriorat, anti-rupere si chiar a mers! Din prima! Vreau mai multe pareri.

13 răspunsuri:
| Nimicdespus_7705 a răspuns:

Si eu folosesc samponul pentru.par deteriorat de la syoss de ceva timp.Sunt foarte multumita de el. O sa-mi iau si balsamulhappy

| Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Si eu folosesc samponul si balsamul pentru par deteriorat.si e super.Desi parul meu e aspru, ma ajutat foarte mult.Il recomand!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu folosesc de 1 luna sampon syoss pentru volum si a mers...
Dar de la un tim nu a mai functianat.
Am si mareata si vreau sa imi iau pentru matreata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff...Nu vreau sa par rea, dar eu nu v’as recomanda aceasta gama. L’am cumparat si eu si si prietena mea si vreau sa va spun ca ne cade exagerat de mult parul dupa folosirea produselor(sampon+balsam). Acum nu mai stiu ce sa folosesc pentru a imi repara "greseala"…

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte bune produsele, mai ales vopsele. le recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.eu am luat sampon si balsam si chiar functioneaza. e foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-i se pare o gama foarte buna ca eu mai am putin si o sa raman cheala datorita samponului si balsamului syoss.chiar nu-l recomand la nimeni.prefer sa ma spal cu sapun de casa ca e mai natural decat toate prostiile...si mai pierzi si o gramada de bani. Spalati-va cu ce aveti, si nu mai dati banii pe panarame

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-i se pare chiar foarte buna dar in fine, vreau sa mai incerc si balsamul de par, am inteles ca nu e prea bun, dar totusi am sa-l incerc, sper sa nu dau banii degeaba pe nimicuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-i se pare foarte buna gama syoss.chiar recomand la toata lumea aceste produse magnifice.va multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat depinde de la persoana la persoana eu folosesc de asta vara si sampon.si balsam si nu imi cade parul...caderea parului este fie de la hormoni fie se regenereaza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super bun.eu pana sa folosesc syoss imi cadea ffffff mult par. iar acum sunt super multumita, nu-mi mai cade parul.eu acum folosesc toata gama, le combin intre ele,

| loredanna a răspuns:

Am folosit si eu si impreuna cu balsamul dar nu a avut efect ...cade la greu si acum

| alexcryss a răspuns:

Eu folosesc balsamul syoos si nu imi cade parul.Caderea parului poate fi si din cauza stresului, medilui de toxcitate