| Stixx a întrebat:

vi se pare mai in regula sa imi iau geanta de umar sau rucsac?

Răspuns Câştigător
| lucia21 a răspuns:

Rucsac, ca da ai multe carti si caiete, te va durea umarul de la geanta si poti sa iti strambi incet incet coloana

2 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Depinde de stilul tau daca esti o fiere mai sportiva merge rucsac dar da iti plac lucrurile mai elegante, rafinate atunci ar merge o geanta

| Sabryy a răspuns:

Daca te referi la scoala.
depinde cate rucsace ai. adica, daca ai multe, ai putea sa-ti iei geanta si sa ti-o pui in zilele cand nu ai multe manuale si caiete de carat. Dar daca nu mai ai alte rucsace, i-ati unul, caci, cum s-a spus mai sus, te va durea bratul in zilele in care ai multe de carat.

Pa-pa!