| ilinc a întrebat:

Vi se pare normal ca un copil de 12 ani sa foloseasca doar corector, o crema simpla nivea, balsam de buze si gloss?

funda

Răspuns Câştigător
| Androphyla a răspuns:

De la varsta asta, nu. Poate doar balsamul de buze pentru zilele geroase, in rest nu au ce cauta aceste obiecte la indemana lui. Poate dupa un 20-30 de ani incolo.

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,mi se pare normal

| cristinna23 a răspuns:

Sincer nu, singurul lucru pe care il cred ok pentru varsta de 12 ani este balsamul de buze.

| darrio2007 a răspuns:

Mi se pare normal sa nu foloseasca deloc.La 30 de ani va arata ca la 40.

| BiuL a răspuns:

Mi se pare cam mult. incearca sa renunti la crema si corector.

| lpavel a răspuns:

Normal mi se pare ca un copil de 12 ani sa nu foloseasca nimic! Dar in ziua de azi nimic NU mai e normal...

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
E normal. De fapt e prea mult machiaj.
Pa!

| Seby90 a răspuns:

DOAR? DOAR?! Hai frate, o sa ne itnrebi daca ti se pare normal ca cineva sa se dezvirgineze la doar 10 ani in curand.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Un copil de 12 ani n-ar trebui sa foloseasca absolut nimic. Este foarte tanar si pielea nu are nevoie sa fie ajutata.

| Raluca_Ilisei_1980 a răspuns:

Da pentru crema si balsam de buze

| LoveHHHHH a răspuns:

La 12 ani din punctul meu de vedere cred ca nu ar trebui sa foloseasca asa ceva.
Poate doar crema...

| ShamyyPwp a răspuns:

Doar? Ba chiar mii se pare putin cam mult pentru 12 ani.