| Ionutcercel7 a întrebat:

Vi se pare okay lungimea asta de par la baieti? Si cumva stilul asta, dar poate uneori style-uit diferit.
Eu il am asa, dar creste mereu repede si cand ma tund trebuie sa ma obisnuiesc asa pana mai creste putin, caci nu am cum sa tund doar putin din el, am parul mai ciudat.

https://ro.pinterest.com/pin/2111131068806628/

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu conteaza cum ni se pare noua, conteaza cum reusesti tu sa il intretii, daca nu iti da batai de cap in ce priveste styling-ul zilnic sau vizitele la salon.Nici sa iti intre in ochi nu este ok.

| ioana748 a răspuns:

Este foarte frumos.

| Madaxo97 a răspuns:

Da, e ok, poți să îți lași părul cât de lung vrei tu, cum îți place ție

| Miruna333 a răspuns:

Da, frumos