| DaciaRomania a întrebat:

Voi aveți uniforme școlare la liceul unde invățati? Cum arată?

6 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Nu

| ReddY25 a răspuns:

Unii vin în pantaloni scurțilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Ne-nbrăcam cum voiam.

| 47red a răspuns:

Nu, ne putem imbraca cum vrem noi dar sa nu avem blugi rupți, fetele sa nu poarte topuri sau dacă poarta sa mai aibă și altceva gen o bluza de trening peste, băieții fără cercei iar initial voiau și fără barba dar consiliul elevilor au zis ca nu are rost ori cu barba ori fără barba și au renunțat la asta. Iar la începutul anului aveam voie doar culori închise dar au renunțat și la asta

| Solann a răspuns:

Am avut. Ca am terminat.
Costum baietii, cu camasa alba sau bleu. Fusta si sacou fetele, cu bluza alba sau bleu. Costumele erau bleumarin cu gri.

| andreifrk20 a răspuns:

Simplu. cămașă și pantaloni de stofa. Dar nu peste tot este acceasi uniforma.