| lore23 a întrebat:

Voi cand mergeti la solar folositi ceva creme? daca da ce si ce efecte are. Iar pentru cei din cluj, dupa parerea voastra care este cel mai bun solar din oras?
mersi:* funda desigurlaughing

Răspuns Câştigător
| Denisa a răspuns:

Eu ma dau cu ulei de plaja sau cu crema.

3 răspunsuri:
| Aly_7975 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa nu mai mergi la solar happy Nu face deloc bine pielii...

| nauca a răspuns:

Lore, stiu ca nu iti raspund direct la intrebare, insa ma vad obligata sa iti spun asta: solarul iti imbatraneste pielea foarte tare, foarte repede si foarte urat. Usuca, rideaza, "flescaie", strica fermitatea si elasticitatea.
Vei ajunge la 30 ani aratand ca o femeie de 50, care a fumat si a baut toata viata.

Te rog sa nu mi-o iei in nume de rau, insa solarul nu iti face deloc bine (si am omis din "ecuatie" riscurile la care iti supui sanatatea cand mergi la solar!)

| aty91 a răspuns:

Nu folosesc nimic, doar ca la inceput trebuie sa stai mai putin timp pana se obisnuieste pielea ca sa nu te arzi.