| simonafrumoasa a întrebat:

Voi ce parere aveti de acest balsam de la kallos? http://www.google.ro/......tp?/imgres e bun? adica stiu ca difera fiecare produs pentru par. mie imi este bun daca am parul foarte lins de cap si il vreau negru avandul castaniu deschi? vreau sa stiu daca mi bun pentru parul meu care este foarte lins de cap fara volum si se ingrasa extra repede. va rog HELP! multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte bun! insa nu pentru parul tau!
Daca ai varfuri uscate nu e problema1 aplica doar pe varfurihappy
Insa daca parul e nedespicat nu ai de ce folosi! poate o masca o data pe saptamanahappy

| mirunapopescu87 a răspuns:

Eu am avut si a fost destul de bun, acum am altul, tot de la Kallos, si e mai bun. Aplica doar pe varfuri, altfel o sa ti se ingrase parul foarte repede.