| brokeangell a întrebat:

Voi ce placa de par aveti si cat timp tine parul drept? fundita

Răspuns Câştigător
| Gogulita a răspuns:

M-am interesat un pic si fetele mi-au zis ca cele electronice saunt cele mai bune, iar cea mai buna firma este Remington(cel putin asa mi-au zis) si este cuna si ca pret

9 răspunsuri:
| Alecsandraa97 a răspuns:

Hei happy!

Eu folosesc placa de la Remington. Pe mine ma tine cu parul intins 3 zile. Mi se pare foarte bine pe langa ca am si parul ondulat ( natural ).

Sper ca te-am ajutatwinking!

| Remus13 a răspuns:

Sora mea are de la " Rowenta RESPECT " si ii tine parul drept cam 2 zile.

| Gogulita a răspuns:

Sincer eu nu st ca sunt barbat si ...ma rog...Dar am o prietena mai in pas cu moda cum ar fi sa zic si o intreb pe ea.Pe maine ai raspunsul daca nu e urgent

| brokeangell explică:

XXMisteriousDarkXx multumesc.

| alabalaportocala2011 a răspuns:

Crede că utilizarea plăcilor de păr strică părul.
Eu nu folosesc placă de păr, că sunt bărbat.

| Soborigozaur a răspuns:

Philips si imi tine 2 zile funda?

| luluta a răspuns:

Eu am superior si tine 2-3 zile.

| yoanita a răspuns:

eu am Victronic si tine parul drept cam 1 zi! Funda?

| Anonimaaa56 a răspuns:

Eu am o palca de par Remington tot o zi...nu sunt altele care tine maxim 2, mai ales daca dormi k el facut... poate daca te dai cu fixativwinking