| LarisaAndreea a întrebat:

Voi ce produse folositi impotriva acneei?
Fundaa.

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Acneea se poate vindeca prin produse naturale, din gama Magiray, produse 100% naturale: frunze de akai, aloe vera, gel de Malva, cafea, cruşin de mare, extract de goji, antibiotic natural din plante tocate şi pire natural din fructe: kiwi, sabra (fruct de cactus), portocale, alge marine, rodie, caise.
Mai am o reţetă naturistă dacă o vrei să-mi spui.

| cryssu2008 a răspuns:

Salut. Produsele pe care le folosesc contra acneei sunt produse naturale, pe baza de aloe vera, de la Forever Living Products. Daca doresti mai multe informatii despre aceste produse, trim.mesaj privat.

| Kasia a răspuns:

Am folosit pastilele sotret apoi o cura cu solutia zineryt si crema skinoren.am scapat de acnee:d

| rocket a răspuns:

Eu am folosit lotiuni tonice si inca folosesc. Trebuie sa le folosesti in continuu, pentru ca acestea iti curara porii si nu ii lasa sa se acumuleze mizerie, si usuca cosurile deja existente http://www.tpu.ro/......ru-fata-d/

| EmoDoll a răspuns:

C

| ღUrsuletzღChocolatiuღ a răspuns:

Salut! Poti folosi lotiune antiacneica cu vitamina A si B de la firma Eel. Mai poti folosi de la Gerovital crema sebo-reglatoare purificatoare Stop Acnee dupa un scrub cu particule de bambus de la Elmiplant sau cu gel spumant tot de la Elmiplant...Le poti gasi in magazinele Dm.