| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum va duceti de obicei imbracate la examen/evaluare/bacalaureat, etc?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În ținută decentă, nu extravagant!
Pa, pa.

| CryssEly a răspuns:

Cum te duci imbracata la scoala.

| irina1999moldovachisinau a răspuns:

Pai nu trebuie sa te imbraci pre pompos, si oricum este o testare nu prea conteaza cum esti imbracat ci nota. Dar eu ti-as recomanda sa te imbraci ca o eleva, adica nu cu culori deschise care sa bata la ochi.

| deeadeea111 a răspuns:

Eu ma duc imbracata cat mai lejer

| JustmeV a răspuns:

Cand am dat eu evaluarea nationala, trebuia sa mergem elegant, gen o camasa si jeans.

| Biiiancaaaaaa a răspuns:

Doamne sfinte!
Daca trebuie sa ceri sfaturi de imbracaminte cand te duci sa sustii o testare laughing)
Te duci la o parada de moda sau la scoala?

| KateMiddleton a răspuns:

Ma imbrac ca sa-mi fie comod, sa nu ma deranjeza si sa nu ma distraga nimic la examen, si desigur decent.
Bafta si o nota cit mai mare!

| mihaelaalol a răspuns:

Ma imbrac cat mai comod si decent(jeansi, camasa/tricou)..ca sa nu ies in evidenta prea tarelaughing

| ILoveCupcakes a răspuns:

Costum de baie dar merg si pijamale daca nu ai costum, iar daca nu ai nici pijamale ori iti cumperi sau mai bine nu mai mergi sa nu faci o impresie proasta.