Întrebare recomandată | MyMindRules a întrebat:

Voi cum va mentineti silueta, fetelor? whistling

Răspuns Câştigător
| LifeIsOverrated a răspuns:

Evit mancatul seara ca ciuma dar daca tot vreau ceva mananc un iaurt degresat sau o salata. Tocmai ieri am mancat un iaurt dar cam tarziu pe la 10 seara ca fusesem in oras toata ziua, ce sa-i faci ( :''> ) dar m-am culcat pe la 1 asa ca deh. Fara prajeli decat o data pe saptamana cand imi mai satisfac si eu o pofta tongue si dulciurile incerc sa le evit cat de mult pot. Beau apa cam 1, 5 L, chiar mai mult pentru ca fac si sport. Nu e greu, doar putina atentie big grin

6 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Alimentaţie corectă şi un pic de sport. Nu pentru siluetă, ci pentru sănătate în general. Silueta e bonus.

| mona a răspuns:

Miscare multa,seara nu mananc, sucuri nu, fast food nu, dulciuri nu, cam atat

| LeeInNa a răspuns:

Nu mananc grasimi decat foarte rar.Incerc sa inlocuiesc dulciurile cu fructe si legume.Iar in sucurile acidulate cu sucuri naturale. fundita?

| Lioиeѕѕ a răspuns:

In niciun caz nu sunt obsedata (sa cantaresc fiecare portie/sa imi numar fiecare inghititura/etc), dar incerc sa mananc cat mai sanatos si sa fac ceva miscare. Asta nu numai pentru silueta laughing

| assi a răspuns:

Nu mai mananc dupa ora 6, ma ridic de la masa cand inca imi este putin foame, nu manc dulciuri multe, fast food si fac sport de pe net si in aer liber...iar cand am timp un abonament la inothappy

| mirabella_9057 a răspuns:

Mananc ciocolatatongue