| dedfgv a întrebat:

Voi cumparati reviste care ofera cadouri? imi puteti face o lista cu reviste din luna asta care ofera cadouri

lusta cea mai lunga si buna primeste funda:X

Răspuns Câştigător
| roxana94 a răspuns:

Http://www.romanianbrands.com/......tie-2011/.
aici gasesti o lista completa

1 răspuns:
| TheToffyx a răspuns:

Revistele,
ordonate cronologic Cadourile editiilor de MARTIE 2011 & Cover people Preturile (lei) & datele de aparitie
Shopping Report Tema lunii: 5, 90
[☆ in curand]
InStyle România —

[Cover girl: ] (8, 90)
[☆ in curand]
Viva! România —
[Cover girl: ] 6, 90
[☆ in curand]
tabu Esarfa
[Cover girls: Andreea Raicu si Flori Bădiţă] 10, 90 (8, 90)
[★ 2 Mar]
Psychologies România —

[Cover girl: Julia Roberts] 8, 90
[★ 2 Mar]
Tango Carte de la Adevarul

[Cover girl: ] 7, 90
[★ 1 Mar]
FEMEIA. Gerocossen Supless Ser concentrat anticelulita (100 ml)

+ mostra de crema anti-rid Nivea Pure & Natural + Brosura NailsShop + Brosura Gerocossen cu produse anti-celulita

[Coperta: Julie (aka Ioana Iulia Catrinel Stanciu)]
14, 90 (6, 90)
[★ 26 Feb]
Beau Monde Style Sampon Yves Rocher din gama Phytum Actif (200 ml, in 5 variante: Phytum Actif Nutrition pentru par uscat, Phytum Actif Shampooing aroma apaisant à l’huile essentielle de Lavande pentru toate tipurile de par, Phytum Actif extra volume aux bio-proteines 100% végétales pentru par moale si fara volum, Phytum Actif Energie Vitamine pentru par fara stralucire si Phytum Actif Shampooing Aroma Relaxant Fleur d’Oranger pentru toate tipurile de par)
+ Mostra fond de ten Maybelline Affinitone 24H Micro-flex Formula SPF 19 (nuanta 30 Sand) + Mostra parfum Slip Into de la Avon + Brosura Yves Rocher France + Brosura primavara/vara 2011 Bon Prix

(De luna aceasta revista apare intr-un nou format.)

[Cover girl: Jennifer Lopez]
10, 99 (8, 90)
[★ 26 Feb]
Ce se întâmplă, Doctore? —

[Cover girl: Raluca Turcan] 6, 50
[★ 25 Feb]
Marie Claire România Lac de unghii Margaret Astor din gama Lacque DeLuxe Rich Color and Shine (diferite nuante)

[Cover girl: Sasha B. (Karin Models) in rochie Dolce&Gabbana, curea Paul&Joe si colanti Jennyfer]
12, 90 (9, 90)
[★ 25 Feb]
Ruj de buze Margaret Astor din gama Soft Sensation Vitamine & Collagen (diferite nuante: 103-roz-piersica nude sidefat, 200-portocaliu sidefat, 306, 436-maro sidefat, 450, 600, 603-rosu inchis mat, 604-roz sidefat. Rujurile sunt Made in UK si au termen de garantie 30 de luni de la deschidere) + Brosura primavara/vara 2011 Bon Prix

[Cover girl: Sasha B. (Karin Models) in rochie Dolce&Gabbana, curea Paul&Joe si colanti Jennyfer]
14, 90 (9, 90)
[★ 25 Feb]
Cosmopolitan România Produs cosmetic de ingrijire de la Avon: deo roll-on, body lotion, gel de dus, crema de corp etc

+ Calendarul zodiacal pentru birou Redd’s 2011 (Singurul calendar care incepe cu luna Martie)

+ Mostra crema de fata Vichy Normaderm Soin Hydratant Anti-imperfections Tri-activ + Mostra crema de fata de zi Nivea Visage Pure & Natural Moisturizing Day Care + Mostra fond de ten Maybelline Affinitone 24H Micro-flex Formula SPF 19 (nuanta nr. 30 Sand) + Mostra fond de ten Bourjois Healthy Mix Serum (nuanta nr. 53 Beige clair/Light beige) + Brosura primavara/vara 2011 Bon Prix + Cupon 25% reducere pentru orice produs OTTO

[Cover girl: Adela Popescu]
12, 90 (8, 90)
[★ 25 Feb]
Burda Style — 13, 99
[★ 27 Feb]
The One —

[Cover girl: Dana Rogoz] 9, 90
[★ 24 Feb]
avantaje România Agenda aniversara Avon 125 de ani (se inchide cu magnet, datata si liniata, prezinta produse Avon in unele pagini)

+ Catalog Oriflame + Brosura de la primavara/vara 2011 Bon Prix + Mostra de crema anti-age Nivea Pure&Natural 8, 9 (6, 90)

[★ 23 Feb]
Unica Unt pentru corp Fennel, disponibil in 7 variante

+ Monstra de balsam de rufe Perwoll Balsam Magic pentru lana si tesaturi delicate + Brosura METRO cu haine din colectia de primavara vara 2011 + Brosura primavara/vara 2011 Bon Prix + Cupon de reducere de 25% pentru OTTO + Bosura cu noile produse NIVEA Pure&Natural + Mostra fond de ten Maybelline Affinitone 24H Micro-flex Formula SPF 19 (nuanta 30 Sand) + Mostra crema de fata VICHY NORMADERM + Mostra crema de fata Nivea Pure&Natural Anti-rid Day Care

[Cover girl: Jojo]
13, 90 (7, 90)
[★ 23 Feb]
ELLE România Brosura noua gama Nivea Pure & Natural, cu o mostra Nivea Visage Pure & Natural Moisturising Day Care

[Cover girl: Monica Barladeanu]
9, 90
[★ 22 Feb]
Prevention România Aparatul de electrostimulare musculara 14, 90 (5, 40)
[★ 22 Feb]
Glamour România Ciocolatica Joe Aero + mostra de crema Nivea Visage Pure & Natural Moisturising Day Care + Mostra de fond de ten gel Bourjois Healthy Mix Serum + Cupon de reducere de 25% la produsele OTTO

[Cover girl: Natalie Portman] 5, 90
[★ 22 Feb]
JOY România

Umbrela colorata, mai multe modele la alegere

+ Brosura noua gama Nivea Pure & Natural, cu o mostra Nivea Visage Pure & Natural Moisturising Day Care + Mostra fond de ten Maybellline Affinitone 24H Micro-flex Formula SPF 19 (nuanta 30 Sand)

[Cover girl: Keira Knightley]
9, 90 (5, 90)
[★ 21 Feb]
Look! România 7 cupoane de reducere in magazinele Sephora (valabile pana in 31 Martie): 15% la orice produs Benefit + 20% la orice produs Cargo, 20% la orice produs Too Faced, 25% la orice produs Formula 10.0.6, 25% la orice produs Say Yes to Cucumbers, 20% la achizitionarea a doua produse Sephora Smiling Skincare, 20% pentru cumparaturi de minimum 60 lei de produse de machiaj Sephora

+ 1 cupon de reducere in magazinele Otter si Geox

+ Brosura primavara/vara 2011 Bon Prix

[Cover girl: Olga Calpajiu]
4, 90
[★ 18 Feb