| anonim_4396 a întrebat:

Voi folositi elastice de par cu floricele de plastic?

http://www.chicaandjo.com/......aces_2.jpg

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Niciodată nu am purtat așa ceva!
Pa, pa.

| 23DiaDia a răspuns:

Ce dragute sunthappy elasticele astea merg bine pentru copii mai mici in doua codite insa daca ai stil si stii cum sa le aranjezi, o coada de cal prinsa cat mai sus stilata si aranjata arata chiar de vis cu asemenea elasticewinking acum se poarta din nou accesoriile cat mai tineresti si care ies cat mai mult in evidentawinking funa?:*

| EkaBuBu a răspuns:

laughingAsata imi aminteste de copilarietongue da am purtat si cand nu am elastic la indemana mai porttonguehappy
Funda pleasehappy:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Am folosit asa ceva cand eram mai micuta, acum ca sunt majora port parul mai mult lasat liber.
Te pup!

| cameliagalateanu a răspuns:

Mai degraba folosesti clame micute cu accesorii pe ele, daca vrei sa decorezi parul.
Elasticele de par (cele tari) agreseaza parul si daca porti mult timp parul legat si strans bine, ti se rup firele de par din acel loc.
Mai sunt elastice din panza sau mai moi, care sunt putin mai blande cu parul...

| pufypufyspufulicy a răspuns:

Buna!
Am purtat, dar cand era mica.Erau asa de dragute