| Kasia a întrebat:

Voi in ce va imbracati maine la scoala? Eu nu mai am deloc inspiratie...Cea mai frumoasa tinuta are funda si vot.

Răspuns Câştigător
| Kasia explică (pentru FashionDream):

Intr-un final mi-am luat o pereche de jeggings negrii cu o camasa de jeans peste care am pus un cardigan mai lung crem cu gaurele.desfacut.In picioare cizmulite fara toc si o geanta burgundi cu detalii aurii.:*mersi pentru outfituri.

| FashionDream a răspuns (pentru Kasia):

Mersi ca mi-ai raspuns si mersi pentru fundita!

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Blugi scurti cu ciorapi negri opaci, camasa si plover mustar si cizme negre mai inalte, fara toc.

| faramatania a răspuns:

Acestea cum ți se par?
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns utilizator avertizat
| dragoilidia a răspuns:

Niste blugi stransi negrii un tricou roz cu smaralde o vestuta rosie cu trandafirii mov pe ea, o esarfa albastra cu fluturasi, o pereche de cizme cafeni cu paiete.o palarie rosi cu o pamblica neagra legata in jur. sper ca te-am ajutat! nu ar strica si o fudita.ms mult!

| SmyleForMe a răspuns:

Blugi o bluza gri cu mustata sau simpla cum ai niste cizme scurte gri bratari parul sa fie desfacut si daca vrei iti iei o jeaca sau un sfeter pa!happy

| Zaharia_Sabina_1998 a răspuns:

O pereche de blugi deschisi la culoare ( albastru), o maleta alba si sacoul, in picioare niste getute ( portocalii) care se asorteaza de minune cu blugii! tongue Cred ca e dragut si decent!