| Luluuu123 a întrebat:

Voi la ce varsta ati inceput sa va machiati?

16 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De pe la 13 ma dadeam cateodata cu rimel, de pe la 15 am inceput uneori si tus, rar fond de ten.

| FemeiaPisică a răspuns:

Pe la 14-15 ani doar cu rimel și fond de ten.

| Dalmore a răspuns:

| Yurisa a răspuns:

16 ani

| Justme1997 a răspuns:

Pe la 15 ani, clasa a 9a: rimel, creion, fard, fond de ten

| FaraNume1245 a răspuns:

N-am inceput inca.

| PumpkinDoll a răspuns:

Daca as fi trait in America probabil as fi inceput sa ma mache pe la cincispreece, doar cu rimel.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Cred ca de pe la 13 ani am folosit rimelul, apoi pe la 15 ani am descoperit fondul de ten și treptat pana la 17 ani deja învățasem să folosesc toate prostiile și m-am apucat sa investesc în make up.

| Jannah a răspuns:

Sora mea a inceput de la 17, dar si-a dat seama ca este mai frumoasa fara machiaj.

| wonderwoman123 a răspuns:

11 ani

| AleexisViol3t a răspuns:

De la 15 ani

| NicoleEazi a răspuns:

15 ani insa singurele produse ce le aveam erau un strugurel, un rimel si un tus

| rossalita350 a răspuns:

De la 14 ani. Doar rimel. Si pe la 16 am inceput cu creion sau tus

| Adrianaaaxxx a răspuns:

Pe la 11-12 mă m.ai dădeam cu porcarii pe fațălaughing)))))

| Lightwood26 a răspuns:

14 ani