| anonim_4396 a întrebat:

Voi sunteti multumiti de inaltimea voastra? eu am doar 1.56 la 15 ani, fata, si sunt prea mica, urasc asta!

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai ai timp sa cresti. Depide si ce gena ai. Daca cei ce ti-au dat gena sunt mici exista posibilitatea sa fii mai inalta cu cativa centimetri de cat ei.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Eu ca baiat consider fetele cu inaltimea de 160 cm cele mai sexy tongue, atata timp cat te imbraci frumos nu ca o pitipoanca cred ca vei fi perfect big grin

| R0011 a răspuns:

Eu am 1.55 si am 17 ani laughing. Chiar nu am nici o problema, nu ma simt prost pentru ca sunt mica de inaltime. Mereu lumea ma alinta si chestii de genul, chiar daca prietenii fac multe glumite pe seama mea. laughing Nu trebuie sa te simti stanjenita :3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar care e problema? Dupa parerea mea, fetele scunde sunt cele mai sexi. big grin

| FoundYouLover a răspuns:

Nu-ti fa griji, s-ar putea sa mai cresti si daca nu oricum sunt destui baieti pe lume, sunt sigura ca te vor place indiferent ce inaltime ai. Chiar am o prietena de 1, 60 m care are un prieten de 1, 80 m. Plus ca daca nu-ti place inaltimea ta, poti sa te faci mai inalta purtand tocuri. Profita de asta. Fetele inalte nu pot purta tocuri pentru ca exista foarte multi barbati mici de statura in zilele noastre.

| heAdgN a răspuns:

Eu am 14 ani sunt baiat si am 1, 79 inaltime.
Mie imi plac fetele mici, adica mai scunde.:*

| Tedica a răspuns:

Salut! Nu trebuie sa-ti faci griji deoarece tu esti inca in crestere. Inaltimea e data de factorii genetici, dar si de cei de mediu, precum somnul, alimentatia sau sportul.