| laudima22 a întrebat:

Voi va culcați cu bijuteriile pe voi? Lănțic, Cercei, Brățări, Inele, etc. băieți și fete! Sau vi le puneți următoarea zi pe voi.

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar cu ceas. Nu port nimic altceva niciodată

| johnnny123 a răspuns:

Eu umblu ziua fără bijuterii, și mi le pun pe toate când mă culc. Arăt ca Mr. T în pijama.

| ReddY25 a răspuns:

Port ceasuri și alea când plec undeva

| Madaxo97 a răspuns:

Eu doar cu lănțișor dorm, alte bijuterii nu suport, dau jos inele, brățară, când merg la culcare, cercei nu suport de obicei și nu port deloc

| LisaJulie a răspuns:

Nu! Nu mai fac asta de la 9 ani

| Yaesmin a răspuns:

Mda…

| 1onur a răspuns:

Dacă nu dorm cu aurul pe mine noaptea mă trăzesc sărac dimineața simt că sănt așa în rand cu săraci ăștia....trebuie neapărat sa dorm cu aurul pe mine noapte fără brățară cerceii colier nu ma ia somnul nu pot închidere ochii noapte dacă știu ca n-am aur pe mine când dorm. Când ma trezesc dimineața când intru în duș cu tot cu aurul pe mine apa sa curcă cu valoarea peste mine.

Dacă nu-mi port ceasul de aur la mână noapte când dorm simt că îmi bate inima cu sărăcie nu știți ce înseamnă să-ți bata o inima fără ceas de aur la mână nu știți. când o sa dormiți fără ceas de aur la mână noaptea o sa înțelegi frica aia că nu o să-l mai găsești să-l bagi la amanet.))

Am momente când nu vreau să umblu cu aurul pe mine ziua nași vrea să-i fac pe săraci să se simtă vinovați că dorm noaptea cu aur pe mine ca Mr.t))

Când veți vedea un om fără aur pe el să țineți minte asta. Nu are ce băga la amanet)))

| 1onur a răspuns:

Niște cearceafuri din aur suflat îmi trebuiesc nu de alta da mă mai duc la mare n-am pe cei să-mi las geanta de la Prada mise face Milă de săraci că vede geanta aia așa pe jos săraca pe nisip na îți vine să-le dai geanta da nu te lasă nici inima ca ști că este de la turci și își dau seama ca este marfă "originală".))

| UnchiulRamiz a răspuns:

Eu cu o brățară dorm, nu e aur sau argint laughing zE sfințită cu cruciulița pe ea. O dau jos numai când fac baie. Lanțurile le port rar și doar ziua.

| simplaexsistenta a răspuns:

Am doar un lantisor de aur si mi-l dau jos cand mă culc.

| Giulia911 a răspuns:

Dorm cu ele