| DaciaRomania a întrebat:

Voi va prindeți parul in două cozi de cal la liceu? Cum le faceți?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Poti arunca un ochi la colege, in pauze.Eu am vazut ca se poarta impletiturile double french braid. Nu prea mai poarta fetele codite clasice sau doua cozi lejere.Probabil le considera un stil invechit sau imatur. Apoi, daca ai terminat liceul intrebarea poate avea o conotatie ciudatica. laughing

| DaciaRomania explică (pentru dullcat):

Clasa XI-a!

| dullcat a răspuns (pentru DaciaRomania):

Am inteles.Scuze. Succes cu pregatirea pentru bac. Aparent unii incep de pe acum. laughing Daca nu, pentru la anul!