| DaciaRomania a întrebat:

Voi vara va strângeți mereu parul, sau prins cumva, din cauza căldurii, zic?

9 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu.Imi place sa-l port lejer pe spate de cele mai multe ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. In coada de cal în creștet sau într-o coadă pe o parte, în dreptul urechii.

| Smmo a răspuns:

Da, prins cumva.

| Celestina003 a răspuns:

Prins să nu îl ardă soarele, și când merg undeva în oraș, desfăcut.

| DaciaRomania explică:

Întrebarea e pentru fetecrying(

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DaciaRomania):

Si din cauza asta plîngi ca ti am raspuns eu? Dacia ce varsta ai?

| DaciaRomania explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai mă gândesc că nu ai parul lung...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DaciaRomania):

Exact, un barbat nu trebuie sa aiba par lung, trebuie sa fie tuns, o femeie trebuie sa aiba par lung desii si unele femei se tund, asa ca daca ai par lung ti l poti stringe in coada sau coc sau sa te tunzi sa gasesti o forma care o sa ti stea bine, si renunță la haine si pantofi de babe, esti tînăra ce varsta ai?

| MrNuggets a răspuns:

Nu am par lung