| prodan90 a întrebat:

Vopsea de barba de unde pot cumpăra? Are la Carrefour? Sau se gaseste undeva? Sau se comandă doar de pe site-urile online? Mulțumesc

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ar trebuii sa gasesti la toate magazinele mari care au si vopsele de par pentru femeie sau la farmacie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce ai vrea sa iti vopsesti barba, ai barba alba sau care este motivul? Si ce culoare vrei sa o faci?

Bula
| Bula a răspuns:

Se pot folosi vopsele de par obisnuite, DAR barba creste mai repede (ca parul de pe cap) si rapid apar noi parti nevopsite la radacina.