| anonim_4396 a întrebat:

Vopsea verde permanenta, unde gasesc de cumparat? funda' love struck

Răspuns Câştigător
| BubbleShoot a răspuns:

Unirii, si vizavi, de Universitate... sper sa gasesti :*:*

1 răspuns:
| RoXxy a răspuns:

Vopsea verde permanenta nu prea cred ca gasesti, dar hai sa-ti spun un truc.Si eu mi-am dorit o suvita verde mai demult si mi-am decolorat suvita pana la blond deschis apoi am aplicat albastru demetilen. Dupa ce te speli pe par suvita va fi verde si se va duce f greu sau nu se va mai duce daca suvita a fost indeajuns de decolorata.Albastru demetilen il gasesti la farmacii in sticlute mici si nu costa mult. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking