| tzupy_1014 a întrebat:

Vreai idei de costumatii de halloween. dar nu costumatii cumparate. din propria garderoba si niste machiaj sa rezulte ceva "frumos"
ps:sunt fata

1 răspuns:
| Execution a răspuns:

Pai vampir de exemplu te machezi la fata asa alba cum sunt vampiri asa si pe la ochi te faci neagra asa si eventual cu un marker iti faci o taietura pe fata si la haine vezi si tu ca sunt mai multe optiuni un fel de rochie neagra si o mai sifonezi tu iii mai faci ceva sa para veche si o palarie de aia ascutita in vart daca intelegi la ce ma refer si cam asta e