| rox a întrebat:

Vreau cateva suvite verzi!big grin Nu m-am mai vopsit pana acum. Pot spune ca am culoarea parului foarte inchisa.negru.Inca nu vreau sa'mi'l vopsesc pentru ca va trebui mai intai sa'l decolorez. poate se mai si arde.multe! nu stiu.as vrea un nuantator dar sa'l aplic doar pe cateva suvite.cum fac?

Răspuns Câştigător
| mirajevents a răspuns:

Nu exista nuantator verde dar poti sa iti decolorezi cateva suvite si apoi sa alici pe ele albastru de metil.Iti ieses verdewinking

14 răspunsuri:
| GreenSky a răspuns:

Se gasesc niste spray-uri ce le aplici pe par iar culoarea dispare dupa prima spalare...incearca...

| ellai a răspuns:

Intreab-o pe alice de la protv:P http://alice.protv.ro/.
daca nu, poti incerca cu spray-uri(desi nu tine mult culoarea).

Janina
| Janina a răspuns:

Eu sunt tot mai brunetica si m-am facut cu spray...insa daca te prinde ploaia o sa fi omul verde tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt innebunita dupa culoarea verde! La un moment dat am incercat un spray colorant de la Wella (in urma cu ceva ani). Mi-am facut doar suvite, si pe la varfuri.Fiind bruneta arata ca si cum as fi prins mucegai. Discret dar foarte haios.Nu stiu daca mai exista.

| rox explică:

Am incercat si cu spray da' mai mult de o zi nu m'a tinut.Am pus capu' pe perna si acolo a ramaslaughingoricum
multumesc.

| ariana_7755 a răspuns:

SI EU MI-AM pus extensii si le-am vopsit verzi...nu sunt foarte scumpe... Poti sa-ti pui si tu asa.Nu se intampla nimic cu parul tau!

| biby29 a răspuns:

Sunt spray-uri dar va trebui sa dormi pe scaun noaptealaughing pentru ca se duce culoarea foarte repede, si daca ai parul mai lung si porti bluze albe...nu vrei sa stiilaughing.nu te sfatuiesc...
poti incerca cu albastru de metil, dar depinde de culoarea parului.la parul decolorat iasa mov, la saten albastru, iar dupa mai multe spalari o sa iasa verdewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! exista nuantatoare verzi, le gasesti in multe magazine cu chestii pentru vopsit, cam la 10-15 lei. mai sunt si pe net, mai scumpe ce-i drept, dar au o groaza de culori: http://farotex.blogspot.com
Problema este ca oricum trebuie sa-ti decolorezi parul. eu m-am facut cu un verde deschis si culoarea se cam duce dupa vreo 4 spalari, si trebuie sa te faci din nou daca nu vrei sa ramai cu suvite blonde. oricum, eu zic ca merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista nuanta verde. happy du-te la salon si iti face suvite :-xx si eu am sa-mi fac. ad0or suvitele verzi

| medex3 a răspuns:

Pai si de unde pot sa iau spray straight face ca si eu tot cu verde vreau; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://nuantator-vopsea-culori.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie nuantatoare colorate pe hi5 si iti aparewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti al unirii la metrou vopsea care se ia la 6 spalari:X mi-am luat si eu verdebig grin a iesit super:* succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine eu am o colega care isi face cu cariuci si tempera sau cu acoarele?confusedincearca