| AnnaMaariia a întrebat:

Vreau niste status de fericire.pls funda repedehappy

Răspuns Câştigător
| lilfreek a răspuns:

I`m happy!

| RalyM33 a răspuns (pentru lilfreek):

Asta e status?

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Cola e mai buna ca spirtul!

| DayByDay a răspuns:

Lergam dupa fericire pana departe, fie pe mare, fie pe uscat; dar fericirea e aici, aproape.

- Deplina fericire consta in a face pe altii fericiti.

- Doar cel care a simtit nefericirea cea mai cumplita e in stare sa simta cea mai mare fericire.

- Fericirea este o placere pe moment, o amintire de neuitat.

- Fericirea este precum pisica, daca incerci sa o ademenesti sau sa o chemi, te va evita cu indarjire, nu va veni niciodata. Dar daca nu ii acorzi nici un pic de atentie si iti vezi de treaba, o veti gasi frecandu-se de picioarele tale si sarindu-ti in poala.

- Fericirea se manifesta atunci cand zambesti din adancul sufletului tau si…te simti cu adevarat liber…

- Fiintele umane cele mai fericite nu poseda mare lucru, ele sunt.

- Nu exista nici fericire, nici nenorocire pe lume; exista doar compararea unei stari cu cealalta si atata tot.

- Secretul fericirii nu este sa faci ceea ce iti place, ci sa-ti placa ceea ce trebuie sa faci.

| Biu90 a răspuns:

De azi am un sigur scop.sa pun fericirea mea pe primul loc.
Toti ma mint si el ma minte.nu conteaza.viata merge inainte.
Alergam dupa fericire pana departe, fie pe mare, fie pe uscat; dar fericirea e aici, aproape.

- Deplina fericire consta in a face pe altii fericiti.

- Doar cel care a simtit nefericirea cea mai cumplita e in stare sa simta cea mai mare fericire.

- Fericirea este o placere pe moment, o amintire de neuitat.

- Fericirea este precum pisica, daca incerci sa o ademenesti sau sa o chemi, te va evita cu indarjire, nu va veni niciodata. Dar daca nu ii acorzi nici un pic de atentie si iti vezi de treaba, o veti gasi frecandu-se de picioarele tale si sarindu-ti in poala.

- Fericirea se manifesta atunci cand zambesti din adancul sufletului tau si…te simti cu adevarat liber…

- Fiintele umane cele mai fericite nu poseda mare lucru, ele sunt.

- Nu exista nici fericire, nici nenorocire pe lume; exista doar compararea unei stari cu cealalta si atata tot.

- Secretul fericirii nu este sa faci ceea ce iti place, ci sa-ti placa ceea ce trebuie sa faci.
Sper sa iti placa!

| rumburack a răspuns:

Scrie pe google status de fericire laughing

| gabitzai a răspuns:

Fericirea se manifesta atunci cand zambesti din adancul sufletului tau si…te simti cu adevarat liber…