| MAndreea99 a întrebat:

Vreau o cuafiura noua. Nu vreau sa fie in scari pentru ca nu am parul drept in farfuri si imi sta aiurea la undele cuafiuri adica doar la cea in scari. Nu am fruntea mare ci mica. Parinti nu ma lasa sa folosesc placa sai ceva de genu. Va rog ajutati-ma! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Laura_6128 a răspuns:

Ai putea incerac un filat deaorece da imaginea de un par cat de cat drept insa despre breton nu ti-as recomanda deoarece ai fruntea mica si nu iti sta bine.
Succes!

1 răspuns:
| MAndreea99 explică:

Multumesc, Laura. Sfatul tau imi va fi de ajutor.