| DotPunct a întrebat:

Vreau sa fiu frumoasa! Sfaturi? In toate privintele.

Răspuns Câştigător
| Deka_7325 a răspuns:

Un nou look! Fa-ti o noua coafura, ingrijeste-ti unghiile. Daca esti mai plinuta fa sport si slabeste. Si sari coarta sau joaca volley ca sa te inalti. Poarta carti pe cap in timp ce umbli prin casa ca sa ai spatele drept si scapa de cosuri sau riduri happy Basfta la infrumusetare!

7 răspunsuri:
| stweety10 a răspuns:

Frumusetea vine din interior. Ai grija la mancare, sa nu fie prea multe grasimi. Vara sa mananci multe fructe si legume. Ingrijeste`ti parul, un par frumos iese intotdeauna in evidenta, forma sprancenelor trebuie sa se potriveasca cu forma fete. Tenul la fel trebuie sa fie foarte ingrijit. Manichiura, pedichiura si garderoba sunt la fel de importante. Intotdeauna sa se asorteze intre ele. Sa nu stai incruntata, intotdeauna sa ai un zambet finut pe fata. Comportamentul trebuie sa fie adecvat, ca degeaba esti frumoasa daca nu sti sa te pui in evidenta. Si cel mai important, trebuie sa te simti frumoasa.

| FollowTheLight a răspuns:

Orice fata e frumoasa.Crede-ma.Fetele pe care noi ne numim urate, sunt de fapt fete neingrijite.Acorda-ti mai mult timp tie, aranjeaza-te si pune-ti in valoare ce ai tu cel mai frumos, prin haine si un par potrivit.happySunt sigura, ca oricum ai fi esti frumoasa!

| DAS a răspuns:

Esti deja.winking

| Hallie a răspuns:

Hi dot punct. Orice om,oricum ar fi el gras,slab, scund, inalt e frumos doar daca e ingrijit.happy

| CryssCrySta a răspuns:

Pai poti ca iti schimbi garderoba, sa iti faci o schimbare in luc si altele depinde de ce crezi ca iti sta bine

| RoboBaby a răspuns:

Fi mereu optimista si cu zambetul pe buze. asta functioneaza de fiecare data!

| alexandra96 a răspuns:

Pwei fii tu insati in asta conta frumusetea