| saturday10 a întrebat:

Vreau sa iau un spray din ala pe care il aplici pe incaltaminte pentru a o proteja de apa si de murdarie si sa-l folosesc pentru un ghiozdan din poliester. Va face treaba buna sau stric ghiozdanul?

1 răspuns:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Strici si banii si ghiozdanul. mult mai bine este : topesti o lumanare din aceea in suport de aluminiu si adaugi o aceeasi cantitate de ulei de parafina ( se gaseste la farmacie ). se foloseste cu succes si pentru incaltaminte.