| Rawr22 a întrebat:

Vreau sa imi creasca rapid parul, cam 15 cm intr-o luna. Ce sa fac?

12 răspunsuri:
| Prajiturika42 a răspuns:

Lasa-l sa creasca

| RadikalGamer a răspuns:

Sa astepti...

| AlessandraCoco a răspuns:

Nu se poate.Incerca niste mese din par natural

| Sebastian98 a răspuns:

Iti dau un sfat. Cumpara-ti un spra pentru crescut parul.

| michael5813 a răspuns:

Poti sa-l faci sa "creasca" chiar mai repede! intr-o ora... cu extensii! nu am auzit de par care sa creasca asa repede.

| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Vrei cam mult straight face
Mie fara sa-i fac nimic mi-a crescut 15 cm ( sau mai mult chiar, n-am masurat laughing ) intr-un an, deci mai asteapta laughing)

| rumble123 a răspuns:

Sa tragi de el laughing

| Rawr22 explică:

Ce oameni rai.

| Somebodyღ a răspuns:

Foloseste un sampon pentru stimularea cresterii parului, te va ajuta, insa 15 cm intr-o luna este destul de mult happy

| ONElena11 a răspuns:

Ia hormoni de crestere... dar nu te pot asigura ca nu o sa iti creasca par pe tot corpul. laughing)

| Aimèeeee a răspuns:

Din pacate, decat cu extensii poti avea asemenea miracol. Am o prietena care a folosit samponul favisan si zicea ca i-a crescut mult intr-un timp foarte scurt. Incearca si tu, n-ai nimic de pierdut. I gasesti la plafar.
Mai poti incerca si uleiul de ricin.
PS: Parul normal, sanatos creste 2, 3 cm pe luna. Ar trebui sa fii anormala sa-ti creasca asa mult! laughing

| AikkoxD a răspuns:

Văăăleu pe ce lume trăieşti? Părul creşte 1-2 cm maxim pe lună, asta cu toate cremele posibile. Aştepţi câteva luni bune.