| Gabriela19loredana77 a întrebat:

Vreau să imi cumpar cerceii acestia https://images.app.goo.gl/xR2Pup1bsom3UzKV7
Si bunică-mea imi spune că mai bine imi iau cercei din aur si mici, eu nu sunt fana cerceilor prea mici si din aur, mai mult port din piele sau plastic, de ce ar fi mai bine să port aur si nu cerceii acestia rosii cu carouri?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cum a zis si Vasile2003 dar aurul este o investitie pentru viitor. Pe astia ii vei arunca maine.

| sierra1 a răspuns:

P-ăștia până-i comanzi, până ajung la tine, se schimbă moda!

| Gabriela19loredana77 explică (pentru sierra1):

Nu imi pasă de modă, au fost lucruri la moda care nu mi-au plăcut de loc si ăştia îmi plac foarte mult

| sierra1 a răspuns (pentru Gabriela19loredana77):

și vrei să ne spui că o să dai tu pe ei $130.90 - 214.20 / lot?

nevăr-evăr (știu că o să te răzvrătești dar așa va fi)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cercei de piele poartă fetele din pădurea Amazon.

| Legion7X a răspuns:

Eu zic din aur, pentru că este frumos elegant, si rafinat...

https://www.google.com/......ps?/search

| Vasile2003 a răspuns:

Fiecare cu gusturile sale. Dacă ție îți plac ăștia poartă-i, nimeni nu îți impune nimic. Poți încerca și cu cei din aur de care îți spune bunica ta, s-ar putea sa ai o surpriza și sa îți placă și sa renunți ulterior la piele și plastic. Dar până la urmă faci cum vrei, gusturile nu se discută!

| yooshi a răspuns:

Personal eu urasc aurul; mi se pare oribil, arata ieftin.
Daca tie nu iti place nu purta. Poarta ce vrei si nu asculta de ceilalti chiar daca iti sunt familie. Daca ceva te face sa te simti bine si fericita, that's the only thing that matters.
Also; ador cerceii astia, foarte stylish go for it and buy them!