| antoniamorarita1989 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar genul asta de oja http://cosmeticeengros.com/......00x500.JPG stiu si eu ca nju e cine stie ce, dar imi doresc si vreau sa stiu daca este cat de cat ok, avand in vedere ca probabil partea cu pixul nu o sa fie wow dar are si pensul ais mi se pare avantajos. pareri? FUNDAA

1 răspuns:
| GEORGE1209 a răspuns:

Oja e buna si e normal sa se usuce acul daca nu-i pui la loc sarmulita otelita care impiedica opturarea acului...oja e pentru pictat pe unghie.Altfel ce sa se usuce daca o inchizi la loc?!