| BiuL a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un spray hidratant pentru par, ce ati alege dintre L´Oréal Professionnel Mythic Oil si Matrix Total Results Moisture sau ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Cel de la L'oreal e foooarte bun.ti-l recomand.lasa parul stralucitor, fin e foarte bun.:*

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Gliss! Este foarte bun, spray-urile nu contin alcool si nici parabeni, amma care este hairstylist le foloseste foarte mult si cu adevart sunt foarte bune, le gasesti peste tot si costa pana in 15 lei.

| mona a răspuns:

As alege l'oreal professionnel mythic oil

| ellutza a răspuns:

Eu iti recomand spray-urile de la Gliss, cel putin Gliss hair repair anti split ends zic ca este foarte bun, eu folosesc de vreo 6 ani si nu am incercat altceva deoarece sunt foarte multumita.

| BiuL explică (pentru ellutza):

Hey merci de raspuns, eu am gliss acasa varianta cu 7 uleiuri, dar am folosit si matrix-ul sorei mele si nu se compara, matrix e mult mai bun, lasa parul mult mai moale si stralucitor

| uuSexi a răspuns:

Eu as alege L´Oreal Professionnel Mythic Oil pentru ca imi pare mai de calitate. Am auzit si de Matrix dar nu stiu cum sunt. Si eu am fost tentata sa-l cumpar dar este um pic cam scump, eu am incercat samponul SP wella profesional si este bun, hraneste parul si il aranjeaza mai bine ca celalate sampoane.