| Tiffany_4986 a întrebat:

Vreau sa imi fac breton dar nu sunt sigura ca va arata bine, desi eu am parul aproape cret?
Fundita

Răspuns Câştigător
| diana a răspuns:

Salut!happy Eu am parul ondulat si mi-am facut breton.
La inceput am regretat dar acum ma simt foarte bine. S-a aranjat si imi sta mai bine decat inainte. Eu zic sa incerci. Poate nu iti sta bine dar daca iti sta foarte bine? Nu ai de unde sa stii.
Deci sfatul meu:Incearca! happy

6 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Par cret cu breton?! Renunta! Parul cret arata suficient de bine asa cum l-ai mostenit de la mama natura!

| Anonim69 a răspuns:

Sfatul meu este urmatorul : daca ai placa de par si vrei sa ti l arzilaughing fa te mereu cu placa[asa fac eu] daca nu, nu ti mai face, plus ca bretonul maturizeaza!

| Liniuta a răspuns:

La parul cret nu se vede bine bretonul intr-o parte. sigh

| Ana_8420 a răspuns:

Daca ai fata foarte lunga sau perfect ovala e recomandat bretonul (insa nu foarte lung, acel tip de breton care intra in ochi poate cauza probleme cu vederea), iar daca nu, e recomandat sa-ti lasi parul natural. Oricum, cel mai bine e sa consulti un specialist (adica sa intrebi un frizer calificat cum ti-ar sta cel mai bine big grin)
Sper ca te-am ajutat si nu, nu cersesc fundita.

Pa, pa! happy

| AlexaC8 a răspuns:

Breton intr-o parte sau pe frunte?
daca e intr-o parte poate fi si cret, dar daca e pe frunte ar trebui indreptat big grin

| Tidiii a răspuns:

Pai bretonul il poti intinde cu o placa nu e problema de asta :). Intrebarea e daca ai fruntea lata o sa-ti stea ok :-*, inca daca e mica nu prea :(. http://hi5.com/......otoUser.do e cam asa imi sta mie doar cami'am tras at bretonul intr-o parte:).