| Ť尺ɪχɪɪ a întrebat:

Vreau sa imi fac suvite albastre sau roz.[am parul saten] cum mi ar sta mai bine?:p

11 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Nici una nici alta.Suvitele sunt de prost gust.Plus de asta sezonul acesta se poarta lookul cat mai natural.Se renunta la make up incarcat, unghii false de 5 kilometri.Cat mai NATURAL.Asta este parerea mea. Dar tu faci cum vrei si cum crezi ca iti sta mai bine. Sper ca te-am ajutat!

| LoveMusic a răspuns:

Păi dacă ai părul blond ţi-ar sta bine şi albastru şi roz.
Dacă ai părul şaten ţi-ar sta mai bine roz sau blond.
Dar cel mai bine roz. love struck

| AndutzaAndu a răspuns:

Hmmm... roz cred că ţi-ar sta bine.

| Ť尺ɪχɪɪ explică:

Scz blOnDbig grin

| alexa007 a răspuns:

Eu am parul saten si am avut parul mov si chiar imi placeahappy

| heartgrenade a răspuns:

Eu am parul saten si am avut toate culorile in el... toate stau bine. daca ai parul blond, eu cred ca merge la fel, orice
http://quizilla.teennick.com/......_full.jpeg
http://3.bp.blogspot.com/......e+hair.jpg

| Irmmma a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti faci suvite mov:d

| cosmin deejays a răspuns:

Parerea mea este ca iti sta mai bine roz daca ai parul saten albastru iti statea bine daca aveai parul roscat

| Teutza98 a răspuns:

Ei bine, fa-ti si suvite roz si albastre...:d.

| dydo a răspuns:

Fa-ti varfurile roz si baagati suvite albastrebig grin

| alecssia a răspuns:

Cred ca roz pentru ca rozul e o culoare calda iar satenul la felbatting eyelashes