| Amy_9572 a întrebat:

Vreau sa imi iau un fond de ten de la Miss Sporty (sunt foarte multumita de produsele lor). Nu stiu ce sa aleg dintre So clear si So matte. Am un ten cu cateva imperfectiuni (nu multe). Mai am un baton corector So clear, deci nu mai am probleme cu cosurile, asa ca as opta pentru So matte.
Acopera bine So matte, uniformizeaza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Testeaza-l in magazin. E cel mai bine. So clear e cremos, ar eu textura foarte placuta, So matte are o putere mai mare de acoperire, iar pielea va avea un aspect matifiat. Nu cred ca vei da gres cu niciunul, insa mai important e sa alegi cu grija nuanta.

2 răspunsuri:
| Amy_9572 explică:

Si cam cat ati dat pe un fond de ten So matte?

| Anuska_8824 a răspuns:

Si eu optez pentru So matte.L-am folosit.Si e foarte Ok. Acum depinde si de tenul.Dar din ce ai spus.Ar fi mai bun So matte.big grin