| Denisa a întrebat:

Vreau sa imi pun stras pe un dintisor dar nu stiu unde. La dentist? E cineva din zalau care are sa imi zica unde si-a pus?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| PinkY a răspuns:

O colega de`a mea isi punea strasuri la manichiurista. Se pune la fel ca si pe unghii, cu lipici din acela special.

| ikram a răspuns:

Da la dentist se pune, mergi la un cabinet stomatologic si intreaba, sigur vei gasi unul la care se pun strasuri.

| Derye a răspuns:

Sokeres, mo? Dar da ce nu iti pui tuh derect hun dinte da haur, mo?

| Anndddra a răspuns:

Ti-ai pus pana la urma?big grin ca si eu vreau dar nu stiu unde in ZAlau